4 Mayıs 2016 Çarşamba

En iyi Kek Tarifleri

En iyi kek tarifleri: En hızlı kek tarifi, ağlayan kek tarifi, sodalı kek tarifi... İyi kek tarifi için yapmanız gerekenler
En İyi Kek Tarifleri
En İyi Kek Tarifleri
En iyi kek tarifleri deyince hepimiz ele avuca sığan, şöyle rahat rahat yapabileceğimiz tarif ararız. En iyi kek tarifi ararız çünkü misafir için ikramlık, ya da misafir için aperatif tariflere baktığımızda onlara en iyisini sunmanın telaşını yaşarız. Sofrabezi yemek tarifleri mutfağı kek tarifleri kategorisi altında gelmiş geçmiş en fazla okunan, en fazla beğenilen kek tariflerini sizler için bu dosyada buluşturduk. Arada buna benzer dosyalar yapmıştık. Şimdi de en iyi kek tarifleri sizlerle birlikte olsun istedik.

EN İYİ KEK TARİFLERİ NASIL OLUR?

  • Kek tarifleri genelde özen ister, en tecrübeli ustanın tarifini bile alsanız, eğer söylenen detaylara uygun yapmıyorsanız, kek tarifinizde mutlaka sorunla karşılaşacaksınızdır. 
  • Belki iyi kabarmayacak, belki yumurta kokacak, belki de görüntüsü hoşunuza gitmeyecektir. Ya da her bir detayı yerinde olsa bile kıvamı tutmadığı için ya istenilenden çok katı, ya da cıvık olacaktır. Kek tarifiyle ilgili saydığımız tüm bu sorunların bilinen ve tespit edilmiş nedenleri elbette belli… 
  • İdeal kek tarifi için – ki tüm tariflerde aynı şey geçerli- önemli olan tarifi-reçeteyi aldığınız yerdir. 
  • Eğer kendi deneme yanılma yolunuzla bir tarif geliştirmediyseniz, bu tarifi başka bir yerden alacağınız anlamına gelir. Bizi ilgilendiren kısmı internet olduğuna göre, internetten alacağınız tariflerle ilgili önemli uyarılarla başlayalım. 

TARİF ARARKEN GOOGLE'DE AVLANMAYIN

  • Aradığınız tarif Google'de ilk sırada çıkıyor diye asla buna güvenmeyin. İnternetteki ilk sıralar çoğu zaman SEO denen (İlk sıraya çıkmak için yapılan bazı çalışmalar) uygulamayla elde edildiğinden, çok daha iyi içerik ve daha güvenilir yemek tarifleri ya da kek tarifleri arka planda kalıyor olabilir. 

YEMEK TARİFİ ARARKEN İÇERİK HIRSIZLARINA DİKKAT

  • Kek tariflerinizi ya da yemek tariflerinizi güvendiğiniz tek bir adresten alarak tarifinizi uygulayın. Yemek tariflerinin popüler oluşu, bileni bilmeyeni bu alana yönlendirdiğinden, garabet bir durum ortaya çıkabilir. 
  • Kek tarifi fotoğrafını bir siteden, tarifini başka siteden alarak eksik içerik hırsızlığıyla oluşturulmuş yüzlerce site yaşadığımız sorunların başında geliyor. 
KEK TARİFLERİ İÇİN ÖZGÜN SİTELER TERCİH EDİN
  • En iyi yemek sitesi tüm tarifleri özgün olarak hazırlayan, tüm fotoğrafları özgün olan denenmiş tadı memnuniyetle beğenilmiş sitelerdir. Sofrabezi takipçileri çok iyi bilir. Yayına başladığımız ilk günden bu yana ilk sırada yer alan kriterimiz tüm tariflerin özgün oluşudur. Bu nedenle, sitemizde bulunan yaklaşık 2 bin tarifin sadece bize özel olduğunu, fotoğraflarının tamamının özgün olduğunu söyleyebiliriz. Kendi küçük mutfağımızda hazırladığımız mini stüdyomuzda sadece denenmiş güvenilir yemek tarifi oluşturma çabası taşıdık. 
  • Tüm bu lakırdıdan sonra gelelim konumuza… 
  • En iyi kek tarifleri derken kastettiğimiz hem lezzet bakımından hem de tecrübe edilişi – denenmiş olması - bakımın hayal kırıklığına uğratmayacak tariflerdir. 

EN İYİ KEK TARİFLERİ İÇİN TIKLAYINArama Kelimeleri: 
En iyi kek tarifleri, en güzel pasta tarifleri, kekler ve tarifleri, yaş pasta tarifleri, değişik kek tarifleri, kek tarifi, kekler, pasta tarifi, rulo pasta yapımı


Önceki tarif Next Post
Sonraki tarif Previous Post